Сообщение удалено! ! !

Сообщение удалено , мы не в Теме и просим понимания тех кто нас знает о конфиденциальности. Спасибо!

Комментарии

1

Привет Вам из Киева!) от меня плюсик)))

Сладкие Ночи)

0

Привіт з Тернополя, Удачки вам )))

Сім.пара, прості і відкриті в спілкуванні, познайомиться з сімейними парами, дівчатами, жінками..для спільного відпочинку і свінг зустрічей., які готові на спільні експеременти в сексі..звичайно, цікавлять люди які нам будуть симпатичні і ми їм теж.

1

"планируем бить в Каменце-Подольском". Ребята, кого Вы собираетесь БИТЬ в Каменце????? Я понимаю что это опечатка, но так повеселило... Без обид????

1
grossman писал(а):

Я понимаю что это опечатка, но так повеселило... Без обид????

Спасибо - исправили.

0

Kiss
Бажаемо вам чудового відпочинку!
Для душі і тіла Eye-wink

прорвемся...

1

Дякуєм, ми налаштовані саме на це.